Безпружинні матраци фабрики - EMM

Знайдено: 1 - 24 серед 28 товарів
Ціна від
2.345 грн.
Ціна від
1.337 грн.
Ціна від
2.639 грн.
Ціна від
4.319 грн.
Ціна від
1.810 грн.
Ціна від
1.480 грн.
Ціна від
1.995 грн.
Ціна від
3.825 грн.
Ціна від
5.279 грн.
Ціна від
12.396 грн.
Ціна від
2.856 грн.
Ціна від
3.193 грн.
Ціна від
3.542 грн.
Ціна від
3.523 грн.

     Як з'ясовується, змолоду слід берегти не тільки честь, але і здоров'я. Це починаєш розуміти, коли з віком болі в спині перестають бути епізодичними. Регулярні хворобливі відчуття в нижній частині хребетного стовпа серйозно знижують потенціал працездатності, прискорюють настання втоми, і призводять до погіршення настрою.

     Однією з найбільш частих причин появи болів в спині є неправильне положення хребта під час сну. У дітей це ще здатне негативно вплинути і на формування постави. Тому матраци для дітей з латексним або кокосовим наповнювачем не слід відносити до категорії марною розкоші.

   Значна кількість безрадісних, сумовитих, вічно позіхають, і не виспаних осіб на наших вулицях говорить тільки про те, наскільки люди безтурботно ставляться до здоров'я свого хребта. Виправити ситуацію кардинальним чином зможуть безпружинні матраци, що гарантують правильність пози під час відпочинку.

     Інтернет магазин якісних ортопедичних матраців ЕММ

     У нашому інтернет магазині ви зможете протягом декількох хвилин вибрати, і купити безпружинний матрац за ціною, яка вас влаштує.В асортименті каталогу зараз 15 моделей таких ортопедичних постільних речей в широкому ціновому діапазоні.

     Використовуйте пошуковий фільтр у вигляді бігунка зліва на головній сторінці сайту. Це серйозно заощадить вам час пошуку. Безпружинні матраци з латексу - сьогодні це один з найбільш оптимальних варіантів таких ортопедичних виробів. У нас покупців чекають 6 моделей латексних матраців з гарантією виробника 1,5 року, і з навантаженням до 140 кг. Тим покупцям, кого цікавить жорсткий безпружинний матрац, рекомендується вибирати виріб з присутністю в описі матраца цифр 4, або 5. У комплект поставки всіх типів матраців входять чохли з тканини, просоченої антибактеріальним просоченням. Наявність систем терморегуляції всередині структури дозволить використовувати такі матраци круглий рік. У нас ви можете вибрати матраци для диванів які вирівняють або пом'якшать будь-яку поверхню дивана, ліжка або навіть підлоги ...

     Любителів здійснювати економні покупки приємно здивує розділ нашого сайту наші акції, вивчивши який, можна заощадити на покупці одного з восьми типів матраців істотну суму. Замовте і переконайтеся!