Інформація

Блог цього сайту представляє Вашій увагу огляди на різні тематики що обов'язково пересікаються з сном. Статті про матраци підкажуть як правильно вибрати матрац, ліжко, подушку, основу, в загальному кожну деталь. Підібрати все так, щоб Ваш організм відпочивав вночі, а не працював! Від цього залежить буквально все: ваша кар'єра, сімейні відносини, але найголовніше - це Ваше здоров'я!
Але ми будемо зачіпати не тільки проблеми вибору, ми також розповімо про наповнювачі, сучасні тенденції, проблеми зі сном.

Ортопедичні матраци та статті це дві постійно перегукуються речі, тому що з матрацами в звичайному житті практично ніхто не стикається, але всі розуміють важливість правильного підбору матраца! У цей момент і приходить на допомогу наш блог.

Тренд 2021: спальня з голими стінами

Тренд 2021: спальня з голими стінами

Модний скандинавський стиль все більше проникає в побутовий сучасний інтер'єр. Цього разу ми розповідаємо про одну з його головних ознак: про стіни, що нагадують чистий аркуш.

Огляд Топперів: як вибрати тонкий матрац на диван?

Огляд Топперів: як вибрати тонкий матрац на диван?

Тонкий матрац на диван допоможе вирівняти поверхню софи, зробити ліжко «м'якшим» або «жорсткішим». Топпери, це правильна назва матраців з висотою до 6 см, можуть відрізнятися за своїми властивостями. Хоча зовні тонкі матраци дуже схожі між собою, ефект від їх використання різний. У цій статті допоможемо розібратися, для чого випускаю Топпери з тим чи іншим наповненням.

Який матрац зробить ваш секс кращим?

Який матрац зробить ваш секс кращим?

Який матрац для сексу краще? Вибір пружинних і безпружинних матраців такий великий, що можна знайти підходящий варіант і для сну, і для занять любов'ю. Познайомимо читачів сайту з дослідженнями. Під час опитування власників матраців різних типів з'ясовували всі аспекти зручності використання матраца для сексу.
Матрац для сексу, які характеристики мають значення

Натуральний латекс в матраці - міф чи реальність?

Натуральний латекс в матраці - міф чи реальність?

Натуральний латекс в матраці, це класичний наповнювач сучасних виробів для сну. Еластичний, пружний, пропускає повітря. Ідеальний матеріал. Завдяки зусиллям маркетологів споживачі швидше цінують не фізичні параметри, а натуральне походження латексу. Так, він містить каучук. Але все ж варто розібратися, наскільки натуральна латексна піна.

Правила догляду за матрацом

Правила догляду за матрацом

    Факт залишається фактом: кожен з нас проводить третину свого життя, лежачи на ліжку або дивані. Сон є невід'ємною частиною нашого життя, тому важливо подбати про те, щоб він був повноцінним і здоровим. Як же це зробити? Насправді дуже багато залежить від того, на якому матраці Ви спите. І навіть, якщо Ви вже купили якісний ортопедичний матрац, за ним треба правильно доглядати, щоб він прослужив Вам багато років. Детальніше про те, що можна, а що не можна, читайте нижче.

Жорсткість матраца

Жорсткість матраца

Жорсткість матраца вважається одним з основних критеріїв при виборі. Практично будь-яка модель купується на термін не менше 10 років і коштує недешево, тому вибір необхідно робити усвідомлено. Якщо купити матрац надмірно жорсткий або навпаки, зупинити свій вибір на дуже м'якій основі, спати буде незручно і некомфортно.

Як вибрати наматрацник?

Як вибрати наматрацник?

На сучасному ринку товарів для комфортного сну і відпочинку представлений величезний асортимент. Серед такої різноманітності можна просто розгубитися під час пошуку відповідної продукції.

Як вибрати безпружинний ортопедичний матрац?

Як вибрати безпружинний ортопедичний матрац?

     Сон - важлива складова життя людини. Завдяки якісному сну люди набираються сил і наповнюються життєвою енергією. Але, щоб насолоджуватися нічним відпочинком в повну силу, необхідно вибрати зручний матрац.

Як вибрати ортопедичний матрац

Як вибрати ортопедичний матрац

     Складно переоцінити значення сну в нашому житті, адже в цьому стані ми проводимо третину життя. Сон дозволяє нам відновитися після активного дня, тому і здоров'я прямо залежить від якості і комфорту відпочинку. 

Bonnel або Pocket Spring?

Bonnel або Pocket Spring?

     Історія пружинних матраців налічує більше ста років. За цей час конструкція зазнала значних змін і поліпшення, з'явилися різні модифікації, що відрізняються по жорсткості, комфорту і лікувальними властивостями. Ортопедичний пружинний матрац і зараз користується попитом і популярністю.

Як обрати жорстість матраца

Як обрати жорстість матраца

     Ми проводимо майже третину нашого життя в ліжку, так що має сенс згаяти час і гроші на хороший ортопедичний матрац. Правильно підібраний матрац і для дорослого, і для новонародженого гарантує, що сон буде не лише комфортнішим, але і здоровішим.

Вибір матраца для повних людей

Вибір матраца для повних людей

     Людям з великою масою тіла часто потрібен особливо ретельний підхід до простих питань організації побуту. Для людини з надмірною вагою вкрай важливо дати відпочинок хребта та суглобів під час сну. Звичайний спальний матрац для цієї мети не підійде.