Інформація

Правила догляду за матрацом

Правила догляду за матрацом

    Факт залишається фактом: кожен з нас проводить третину свого життя, лежачи на ліжку або дивані. Сон є невід'ємною частиною нашого життя, тому важливо подбати про те, щоб він був повноцінним і здоровим. Як же це зробити? Насправді дуже багато залежить від того, на якому матраці Ви спите. І навіть, якщо Ви вже купили якісний ортопедичний матрац, за ним треба правильно доглядати, щоб він прослужив Вам багато років. Детальніше про те, що можна, а що не можна, читайте нижче.

Жорсткість матраца

Жорсткість матраца

Жорсткість матраца вважається одним з основних критеріїв при виборі. Практично будь-яка модель купується на термін не менше 10 років і коштує недешево, тому вибір необхідно робити усвідомлено. Якщо купити матрац надмірно жорсткий або навпаки, зупинити свій вибір на дуже м'якій основі, спати буде незручно і некомфортно.

Як вибрати наматрацник?

Як вибрати наматрацник?

На сучасному ринку товарів для комфортного сну і відпочинку представлений величезний асортимент. Серед такої різноманітності можна просто розгубитися під час пошуку відповідної продукції.

Як вибрати безпружинний ортопедичний матрац?

Як вибрати безпружинний ортопедичний матрац?

     Сон - важлива складова життя людини. Завдяки якісному сну люди набираються сил і наповнюються життєвою енергією. Але, щоб насолоджуватися нічним відпочинком в повну силу, необхідно вибрати зручний матрац.

Як вибрати ортопедичний матрац

Як вибрати ортопедичний матрац

     Складно переоцінити значення сну в нашому житті, адже в цьому стані ми проводимо третину життя. Сон дозволяє нам відновитися після активного дня, тому і здоров'я прямо залежить від якості і комфорту відпочинку. 

Bonnel або Pocket Spring?

Bonnel або Pocket Spring?

     Історія пружинних матраців налічує більше ста років. За цей час конструкція зазнала значних змін і поліпшення, з'явилися різні модифікації, що відрізняються по жорсткості, комфорту і лікувальними властивостями. Ортопедичний пружинний матрац і зараз користується попитом і популярністю.

Як обрати жорстість матраца

Як обрати жорстість матраца

     Ми проводимо майже третину нашого життя в ліжку, так що має сенс згаяти час і гроші на хороший ортопедичний матрац. Правильно підібраний матрац і для дорослого, і для новонародженого гарантує, що сон буде не лише комфортнішим, але і здоровішим.

Вибір матраца для повних людей

Вибір матраца для повних людей

     Людям з великою масою тіла часто потрібен особливо ретельний підхід до простих питань організації побуту. Для людини з надмірною вагою вкрай важливо дати відпочинок хребта та суглобів під час сну. Звичайний спальний матрац для цієї мети не підійде.