Інформація

Блог цього сайту представляє Вашій увагу огляди на різні тематики що обов'язково пересікаються з сном. Статті про матраци підкажуть як правильно вибрати матрац, ліжко, подушку, основу, в загальному кожну деталь. Підібрати все так, щоб Ваш організм відпочивав вночі, а не працював! Від цього залежить буквально все: ваша кар'єра, сімейні відносини, але найголовніше - це Ваше здоров'я!
Але ми будемо зачіпати не тільки проблеми вибору, ми також розповімо про наповнювачі, сучасні тенденції, проблеми зі сном.

Ортопедичні матраци та статті це дві постійно перегукуються речі, тому що з матрацами в звичайному житті практично ніхто не стикається, але всі розуміють важливість правильного підбору матраца! У цей момент і приходить на допомогу наш блог.

Гарантія та термін служби матраца

Гарантія та термін служби матраца

Гарантія на матрац захищає покупця від використання бракованого вироби. Але скільки років має служити матрац? Чи можна миритися, що через рік або два використання він просів і втратив форму?

Ортопедична піна і поролон - схожість і відмінності

Ортопедична піна і поролон - схожість і відмінності

Вибираючи матрац або подушку, слід орієнтуватися в розмаїтті сучасних синтетичних матрацних пін і розуміти, як вони впливають на ціну виробу, зручність і безпеку сну. Інформацію про те, що таке Ортофоам, ергофам, штучний латекс і взагалі - ортопедична піна, виробники намагаються не розкривати.

ЧОМУ БОЛИТЬ ПОПЕРЕК коли сидиш?

ЧОМУ БОЛИТЬ ПОПЕРЕК коли сидиш?

Больові відчуття, що виникають в попереку, можуть з'являтися з різних причин. Цьому виною може бути і малорухливий спосіб життя, і хвороби хребта, і зайве навантаження на хребет.

Причини хрускоту в шиї

Причини хрускоту в шиї

У більшій частині випадків хрускіт шиї є першим симптомом патології верхнього відділу хребетного стовпа. Завжди краще постаратися запобігти появі захворювання, ніж потім його лікувати і відчувати болючі відчуття. 

Як правильно підібрати подушку

Як правильно підібрати подушку

Для збереження гарного самопочуття в правильному положенні потрібно підтримувати не тільки хребет, але і шию. Прокинутися бадьорим і свіжим вам допоможе правильно підібрана подушка.

Середня вартість матацу

Середня вартість матацу

На старому матраці, з виступаючими пружинами і горбками, ми однозначно будемо спати погано, а прокидатися в поганому настрої. Хоча б тому, що до постійного недосипання додадуться ще й ниючі болі в спині, боках і попереку.

Вибираємо матрац для літньої людини

Вибираємо матрац для літньої людини

Часто у людей у віці спостерігаються проблеми зі сном. Вони насилу засинають, можуть довгий час перевертатися з боку на бік і постійно відчувати дискомфорт. Причиною цього може бути старий, незручний матрац.

Знімні чохли в матраці

Знімні чохли в матраці

Багато покупців при виборі матраца не замислюються про важливість знімного чохла, а ось і дарма! Чохол матраца - це та постільна приналежність, яка захищає матрац від зовнішнього впливу. Тому його теж потрібно тримати в чистоті.

Заховрювання Остеохондрозу, види, симптоми та лікування

Заховрювання Остеохондрозу, види, симптоми та лікування

Остеохондроз - це хронічне захворювання, що характеризується розвитком дегенеративно-дистрофічних змін у хребті з ураженням міжхребцевих дисків, тел самих хребців, прилеглих поверхонь суглобів. Остеохондроз хребта є однією з головних причин болю в спині.

Тренд 2021: спальня з голими стінами

Тренд 2021: спальня з голими стінами

Модний скандинавський стиль все більше проникає в побутовий сучасний інтер'єр. Цього разу ми розповідаємо про одну з його головних ознак: про стіни, що нагадують чистий аркуш.