Як вибрати безпружинний ортопедичний матрац?

     Сон - важлива складова життя людини. Завдяки якісному сну люди набираються сил і наповнюються життєвою енергією. Але, щоб насолоджуватися нічним відпочинком в повну силу, необхідно вибрати зручний матрац.

     Який матрац вибрати?

     У першу чергу матрац має бути ортопедичним, тобто зберігати правильне положення хребта під година відпочинку. Сморід бувають двох видів. Матраци діляться на безпружинні і пружинні.

     Безпружинні не мають в конструкції пружин, складаються з латексу і інших наповнювачів як природного, так і синтетичного походження. По численних відгуках покупців можна зрозуміти, що найбільш комфортними є безпружинні матраци. Вага тіла рівномірно розподіляється по площі спального місця, і тим самим забезпечується зручність сну. Треба відмітити, що сморід твердіші, ніж пружинні аналоги. Але це навіть сприятливо для здоров'я людини, адже положення хребта фіксується краще.

     Відмінністю матраців, що не мають пружин, являється відсутність скрипів, які заважають спати. У них не є присутніми в конструкції металеві деталі, що також служити приводом купити безпружинний матрац(виріб не іржавітиме і не копитиме електромагнітну енергію). Вес його менше, ніж у пружинного побратима. Це полегшує процес транспортування.

     Зазвичай безпружинні матраци мають наступні наповнювачі:

  • Латекс (робиться з соку каучукового дерева, безпружинні матраци з латексу м' які або середньої жорсткості). Якщо ви вважаєте за краще лежати вночі на м'якому, то рекомендуємо придбати саме даний вид наповнювача. Крім того, латексні матраци добрі пропускають повітря.
  • Кокосова койра (наповнювач не пліснявіє і не гниє, пропускає кисень, не схильний до відсирівання).
  • Волокна шерсті (зберігає тепло, матрац пружний, в міру жорсткий).
  • Кінський волос(надає жорсткість і пружність матрацу, має відмінні теплоізолюючі характеристики).

     Як правильно підібрати?

    При виборі матраца без пружин зверніть увагу на розмір, виробника, дізнайтеся, чи не викликає виріб алергічні реакції. Довжина матраца має бути на 20 сантиметрів більше, ніж ваш зріст. Виробника слід вибирати по відгуках покупців. Щоб дотримувалася гігієна, матрац має бути "дихаючим" - це перешкодить розвитку шкідливих мікробів в нім. Хороший матрац виготовлений з натуральних матеріалів. Природно, слід враховувати комфорт, перед купівлею потрібно полежати на матраці, прислухатися до відчуттів в тілі.

     Безпружинний матрац на диван купуйте, виходячи з тих же рекомендацій.

     Матрац для дітей

     Дитячий безпружинний матрац - корисна покупка, оскільки зростаючому організму важливо спати на ортопедичній поверхні для правильного розвитку хребта.

     Щоб куплений товар прослуживши довго і зберіг первинний вид, його слід перевертати кожні декілька місяців. Це дозволити матрацу як можна довше не втрачати форму і пружність.

     Людям з великою вагою краще купувати матрац високої жорсткості, щоб тіло знаходилося в правильному положенні під година нічного відпочинку. Дітям також рекомендується жорсткі матраци для формування правильної осанки.

     Якісні матраци коштують недешево, але здоров'я - це дуже важливо, тому вкладення фінансів в атрибути для сну виправдано. Перед придбанням можна порадитися з лікарем про ті, який тип матраца підійде особисто Вам, враховуючи Ваші характеристики.