Який матрац зробить ваш секс кращим?

  1. Оцінювання за параметрами
  2. Звіти дослідженнь
  3. Висновок та перевага

Вибір пружинних і безпружинних матраців такий великий, що можна знайти підходящий варіант і для сну, і для занять любов'ю. Познайомимо читачів сайту з дослідженнями, проведеними в Америці. Під час опитування власників матраців різних типів з'ясовували всі аспекти зручності використання матраца для сексу.

Матрац для сексу, які характеристики мають значення?

Отже, в огляд були включені надувний, безпружинний латексний, безпружинний зі штучного латексу (це різновид матраца ППУ, в якому використовується поролон марки HR ), матрац з піни з ефектом пам'ятті memory foam і ортопедичний пружинний матрац на незалежному пружинному блоці.

Матраци оцінювалися за різними параметрами. Дослідників цікавило наступне:

  1. Наскільки легко рухатися на тому чи іншому матраці
  2. Чи допомагає він зберігати ритмічність рухів
  3. Який рівень шуму від матраца
  4. Комфортабельність
  5. Здатність витримувати підвищені навантаження, зносостійкість
  6. Можливість використання всієї площі ліжка

Звіт про дослідження матраців для сексу

У дослідженні взяло участь 600 пар, таким чином можна вважати, що отримана досить об'ємна статистична база. Забігаючи наперед, скажемо, що в результаті з'ясувалося що найкращим варіантом матраца для сексу виявився  безпружинний латексний матрац.

Ось як розподілилися оцінки опитаних.

Матрац з блоком незалежних пружин: легко рухатися, допомагає підтримувати ритм. Але він видає багато звуків і швидко зношується від підвищеного навантаження. Деякі пари вважають, що пружинний матрац обмежує площу використання, прогинається на краю ліжка, моделі з жорстким наповнювачем не зовсім комфортні для упору колін і ліктів.

Матрац пінний з ефектом пам'ятті memory foam: найгірші відгуки по зручності руху і пружинисті поверхні. Але пари відзначили безшумність і високу міцність такого матраца. Немає претензій і за рівнем комфорту, і по свободі використання всієї площі.

Безпружинний матрац з штучного латексу: рухатися на ньому легше, ніж на матраці з ефектом пам'яті, але гірше, ніж на пружинному. Він слабо відгукується на ритм, досить комфортний. Але його не можна назвати безшумним і він зношується, може втратити форму і просісти під вагою двох людей.

Матрац з натурального латексу: пружно підтримує рух і ритм пари, дозволяє відчувати комфорт в різних позах. Абсолютно безшумний. Усі звернули увагу на стійкість матраца до інтенсивних навантажень - він швидко відновлює форму, не просідає, практично не зношується. 

Надувний матрац: на ньому легко рухатися, але за всіма іншими параметрами такий матрац помітно поступається іншим. Особливо наголошується неміцність поверхні.

Крім цих питань, дослідників цікавило, який матрац сприяє кращій якості сексу, допомагає досягти кульмінації насолоди. За цим параметром безпружинні матраци впевнено обійшли матраци на пружинному блоці.