Тренд 2021: спальня з голими стінами

  1. Чому скандинавський інтер'єр - це вдалий хід?
  2. Тренд в деталях
  3. А як щодо самих меблів?
  4. І це ще не все, доповнюємо.

  Модний скандинавський стиль все більше проникає в побутовий сучасний інтер'єр. Цього разу ми розповідаємо про одну з його головних ознак: про стіни, що нагадують чистий аркуш.
Не можна сказати, що тут ми займемося лише нордичними мотивами, адже в північних країнах стіни намагаються робити повністю білими. В нас же, як у жителів більш-менш сонячних місць, набагато більший вибір відтінків.

  Чому скандинавський інтер'єр - це вдалий хід

   Давайте уточнимо, що ми маємо на увазі під «голими» стінами. Це стіни, які фарбують фарбою одного-двох суміжних відтінків або обклеєні однотонними гладкими шпалерами без фактури. На таких стінах не повинно бути декору і принтів: лише рівна однотонна поверхня.

  Чим же цей примітивний тренд завоював дизайнерів спалень? Спальня – місце розслаблення, тому чим менше тут відволікаючих факторів, тим краще. Однотонна стіна в скандинавській спальні допоможе очам відпочити, а мозку – налаштуватися на сон.

  Вже декілька років підряд класикою в дизайні інтер'єрів залишається мінімалізм. А «гола» стіна – саме втілення стриманості і лаконічності. Центральним елементом спальні стає лише ліжко.

  Звичайно, тренд з часом пройдет, і ви захочете чимось прикрасити стіну в спальні. Проста однотонна стіна дає більше простору для фантазії. Підібрати аксесуари до однотонної поверхні куди простіше, ніж до строкатих шпалер: немає ризику перегнути або не попасти в узор.

Ви вже загорілися цією ідеєю? Не поспішайте, давайте обговоримо нюанси.

Тренд в деталях

Розглянемо, як створити скандинавський стиль в спальні, в деталях. Колір стін скандинавської спальні

Які ж кольори вибрати для фарбування? Варто відштовхуватися від особливостей спальні. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, можна пограти з холодними відтінками: чисто білий, перлинно-сірий, ніжно-лавандовий, блідо-голубий.

Якщо ж ви мрієте про теплу у всіх сенсах спальню, краще вибрати айворі, кремовий, вибілений лимонний або блідо-персиковий. Головна умова у виборі кольору: використовувати максимально світлі, близькі до білого відтінки.