Вибір матраца для повних людей

     Людям з великою масою тіла часто потрібен особливо ретельний підхід до простих питань організації побуту. Для людини з надмірною вагою вкрай важливо дати відпочинок хребта та суглобів під час сну. Звичайний спальний матрац для цієї мети не підійде.

     Мало того, що зайві кілограми викликають втому і виснаження протягом дня, вночі вони також можуть доставляти неприємності. Якщо ліжко не підібране з урахуванням фізіологічних особливостей людини, то і сон на ньому не принесе розслаблення, припливу сил, гарного настрою.

     На щастя, вихід з цієї ситуації доступний і простий. Ортопедичні матраци, створені з урахуванням особливостей статури повних людей, подарують комфорт і здоровий сон. Асортимент подібних виробів у наш час дозволяє вибрати конструкцію, оптимальну для будь-якого типу фігури.

     Важливі нюанси при виборі матраца

      У чому різниця між спальним місцем людини звичайної комплекції і пишної фігури? Більшість матраців розраховані на максимальне навантаження у 100-120 кг ваги. Під більш громіздким користувачем така конструкція прогнеться. Надмірна деформація полотна зводить до нуля його ортопедичні функції, що небезпечно виникненням хвороб спини.  Таким чином, перший критерій при виборі матраца для людини з надмірною вагою - значення максимального навантаження. Оптимальний варіант - показник дорівнює 150 кг на одне спальне місце.

     Другий важливий момент - зносостійкість конструкції. Добре, якщо матрац по периметру оснащений єврокаркасом - це дозволить уникнути деформації при його активному використанні.
Пружинний блок матраца для людей з великою масою тіла повинен бути розрахований на високі навантаження. Так в матрацах лінійки Sleep & Fly Organic, пружини захищені особливим екологічним матеріалом. Він запобігає виходу осередків з ладу, тим самим забезпечуючи довгі роки служби матраца.

     Товщина і жорсткість спального покриття мають істотне значення. Чим вище ці два показника, тим менше буде просідати поверхня, створюючи небезпечний для хребта «ефект гамака». Тверде міцне полотно має рівномірно розподіляти тиск тіла на поверхні, забезпечуючи здорове положення спини, тазу і кінцівок.

     Класифікація матраців: Склад, твердість, функціонал

     Зіткнувшись з проблемою вибору матраца, людина виявляється перед вельми широким асортиментом сучасного ринку. Навіть спеціалізовані конструкції вузького призначення можуть бути поділені на підгрупи. Найбільш загальна класифікація матраців: за наявністю пружинного блоку. Ті моделі, у яких він відсутній, називають безпружинні. Такі матраци теж можуть мати ортопедичні властивості, але при вазі понад 120 кг краще віддати перевагу класичному варіанту - на основі металевих пружин. Замість них, або як їх посилення, може бути використана кокосова койра. Це натуральний матеріал високої жорсткості, який надійно забезпечує підтримку хребетного стовпа уві сні.

     Ідеальний варіант поєднання кокосового волокна і пружинного блоку - матрац Sleep & Fly Organic Omega. У ньому взаємодіють жорсткий інтелектуальний блок IQ Spring і прошарку Біо кокоса. Додатковий захист з термовойлока Eco felt перешкоджає зносу матраца.

     Одна з головних характеристик ортопедичного матраца - його жорсткість. За цією ознакою розрізняють наступні види:

  1. Жорсткий матрац.
  2. Середньої жорсткості.
  3. М'який.

     Для повних людей рекомендується матраци високого рівня жорсткості, саме вони повною мірою зможуть здійснювати найважливішу функцію - підтримку м'язів спини і хребта. Проте надмірно тверде покриття теж має свої недоліки. М'які тканини на тілі повного людини, як правило, більш схильні затікання під час сну.