Зберігати або не зберігати речі під ліжком

Кращий ящик під ліжком - це відсутність ящика. Але не у всіх квартирах виходить без нього обійтися. Часто це вимушений крок і вистраждане рішення в умовах браку метрів. Тому краще, що ми можемо зробити - спробувати звести до мінімуму очевидні незручності і витягти максимум користі з зберігання речей під ліжком.

У чому проблема зберігання під ліжком

Місце під матрацом - чи не головний пилозбирач в будинку. Якщо сумніваєтеся, запитайте знайомих з малюками, як часто їм доводиться чистити ящики з іграшками під дитячим ліжком.

Другий нюанс: чистити доводиться не тільки внутрішній простір ящиків, а й підлогу під ними. Навіть крихітний зазор між ящиком і покриттям підлоги також збирає гігантську кількість пилу. Для прибирання доведеться відсовувати або все ліжко (разом з матрацом, білизною і завантаженими ящиками), або цілком виймати ящики і пилососити простір під ними.

Вдалий варіант - вбудовані двоспальні або односпальні ліжка з ящиками для білизни, які також відокремлені від матраца дерев'яної плитою. Таким чином ящики будуть досить герметичні, і пилу в них стане в рази менше. Краще один або два довгих ящика під ліжком, ніж чотири коротких.

А ще краще розглянути варіанти ліжок з підйомним механізмом. Переваги підйомної основи:

  • Зручне місце для зберігання. Верх ліжка піднімається швидко, безшумно і без застосування великих фізичних зусиль. Найчастіше місце під ліжком використовується для зберігання постільної білизни, аксесуарів для сну або сезонного одягу. Речі, які зберігаються під ліжком, захищені від ударів і падіння, тому там можна зберігати самі крихкі предмети, навіть посуд.
  • Рішення проблеми відсутності вільного простору в спальні. Можна не ставити шафи для зберігання речей, а прибирати їх під ліжко. Це, напевно, головне достоїнство таких ліжок.
  • На відміну від викатних ящиків, підйомна основа не вимагає додаткового місця перед ліжком, щоб можна було ним скористатися. Досить просто підняти його за допомогою газових ліфтів.
  • Надійність. Газліфт розрахований на кілька тисяч підйомів і опускань, він без поломок буде служити довгі роки.

Висновок: і шухляди і ліжко з підйомним механізмом вирішують питання малої кількості метрів в кімнаті. З мінусів - збирання пилюки під основою ліжка. По ціни - ліжко з підйомним механізмом коштуватиме трохи дорожче ніж з шухлядами, але і місця для зберігання речей в таких моделях набагато більше.

Великий вибір ліжок з шухлядами і підйомним механізмом ви знайдете на нашому сайті посилання.