Знімні чохли в матраці

Багато покупців при виборі матраца не замислюються про важливість знімного чохла, а ось і дарма! Чохол матраца - це та постільна приналежність, яка захищає матрац від зовнішнього впливу. Тому його теж потрібно тримати в чистоті.

Матеріали, з якого виготовляють чохли, досить невибагливі. Вони прекрасно себе зарекомендували. Виробники зазвичай дають рекомендації по догляду, так що дотримуватися їх потрібно обов'язково, щоб уникнути усадки або розтягування тканини. Крім того, при необхідності ви можете просто пропилососити матрац, заодно цей процес почистить його поверхню від пилу.

Однак, все ж таки рано чи пізно кожен власник матрацу на блискавці задумується над тим, чи можна в домашніх умовах його прати. Насправді, блискавка встановлена, тільки для того, щоб клієнт при покупці міг подивитися наповнення матраца і впевнитися в його відповідності з описом.

Знімати чохол самостійно для чищення або прання не рекомендується. Оскільки, неправильне його зняття може призвести до деформації матраца. А якщо його прати, то натягнути знову може бути складним завданням, або й взагалі не можливим. Особливо це стосується двоспальних матраців - тканина може сісти і тоді натягнути такий чохол на матрац вам не вдасться.

Якщо ви все ж таки наважилися на прання чохла в домашніх умовах обов'язково звертайте увагу, при якій температурі рекомендується прати чохол. Особливо обережно необхідно проводити чистку жакардових чохлів, оскільки їм краще підходить суха чистка. Вони найбільш вразливі, прати їх потрібно обов'язково при низьких температурах, а одягати на матрац слід злегка вологим.

Висновок:

  • Чохлом матраца не рекомендується знімати або прати;
  • Для очищення матраца рекомендується застосовувати суху чистку;
  • Транспортувати матрац потрібно в горизонтальному положенні;
  • Не можна перегинати і гнути матрац, можна пошкодити пружинний блок і наповнення;
  • Переносити матрац необхідно тримаючи його за краї;
  • Ручки на боках матраца використовуються для його перевертання, вони не призначені для перенесення;
  • Перевертати матрац необхідно кожного другого тижня в перші три місяці його експлуатації. В подальшому його необхідно перевертати раз в два місяці;
  • Необхідно періодично провітрювати матрац;
  • Після покупки матраца зберігайте гарантійний чек, він знаходиться під плівкою матрацу. Гарантійні зобов'язання будуть виконуватися тільки при наявності чека