Ліжка

Знайдено: 1 - 24 серед 47 товарів
Ціна від
9.490 грн.
Ціна від
10.090 грн.
Ціна від
7.330 грн.

    Однією з важливих і корисних функцій ліжка - це статус, естетичне і візуальне задоволення від місця, де ми відпочиваємо. Якщо покласти навіть найдорожчий матрац на підлогу, то він буде так само корисний, але спати, швидше за все, буде неприємно. Дерево як природний фільтр повітря, у виробах значно зменшує свої властивості, але натуральні меблі точно не забруднюють повітря. Меблі з інших матеріалів виділяють неприємні запахи, а часом і небезпечні для здоров`я.

      ДЕРЕВ’ЯНІ ЛІЖКА

    Безперечна користь від деревяного ліжка - це наближення до природи, адже нас оточують кам`яні стіни, штукатурка, фарба - це все мертві матеріали, а дерево залишається живим навіть у виробах.

    Дерев’яне ліжко завжди говорить про ваш статус і смак, а якщо воно ще й якісно зроблене, не хитається і не скрипить, то це впевненість і спокій на довгі роки. Наш асортимент дуже великий і Ви можете купити дерев’яне ліжко різних моделей, темних або світлих тонів, двоспальні або односпальні.

    Купити ліжко з бука - практичний вибір. Звернувшись до консультантів фабрики, ви зможете отримати відповіді на всі важливі питання, дізнатися докладніше про породу і властивості деревини сподобаних вами моделей. За доступною ціною ви отримаєте кращі пропозиції, які зараз представлені на ринку!

    Якщо Вас цікавить ціна, то на нашому сайті саме для вас прописані ціни на кожне
ліжко. Ціна на ліжко вас приємно здивує.

      ДВОЯРУСНІ ЛІЖКА

    Також хочемо запропонувати Вам придбати безпечні недорогі двоярусні ліжка. Якість виробів дозволить насолоджуватися ними тривалий час, вони стійко витримують всі активні ігри дитини. Двоярусні ліжка для дітей проектувалися з урахуванням всіх батьківських вимог. Це зручні і практичні меблі для дитячої кімнати, які виробляють із сучасних матеріалів.

    Дитяче двоярусне ліжко використовує невеликий простір, що актуально для компактних міських квартир, де жити в одній кімнаті іноді доводиться відразу двом малюкам або підліткам. У такій ситуації вигідно купити двоярусне ліжко на замовлення або ж підібрати щось із наявності.

    Всі ліжка в нашому магазині представлені виключно з масиву деревини бука - екологічно чистої та натуральної сировини. У виробництві ліжок НЕ застосовується клеєний щит, зрощення або плита – тільки масивна суцільна дошка. Деревина бука важка, тверда та дуже міцна від білого до світло-бурого кольору з червонуватим або жовтуватим відтінком. Здавна деревина бука цінувалася виробниками меблів за багату текстуру та легку здатність до обробки. При сталих умовах деревина володіє чудовою стійкістю до деформації, а її висока щільність надає ліжкам надійності та довговічності. Окрім своїх механічних властивостей, деревина бука має високу позитивну енергетику. Вироби з бука нададуть будь-якому помешканню елегантності і наповнять його теплою та затишною атмосферою. Дерев’яні ліжка з бука насамперед є дуже надійними та довговічними, окрім того вони є екологічно чистими.

    У нас на сайті можна вибрати ліжко на будь-який смак: класичне, сучасне, дитяче та двоярусне, а також замовити дерев’яне ліжко під індивідуальний розмір або малюнок з широкою кольоровою гамою. Беззаперечно, сон та відпочинок на натуральномy дерев’яному ліжку буде міцним і принесе Вам багато користі та позитивного настрою.