Ортопедичні матраци від фабрики ЕММ

Знайдено: 1 - 24 серед 92 товари
Ціна від
2.558 грн.
Ціна від
2.136 грн.
Ціна від
1.569 грн.
Ціна від
2.735 грн.
Ціна від
2.319 грн.
Ціна від
1.693 грн.
Ціна від
9.751 грн.
Ціна від
7.029 грн.
Ціна від
5.154 грн.
Ціна від
4.689 грн.
Ціна від
2.477 грн.
Ціна від
2.154 грн.
Ціна від
1.424 грн.
Ціна від
4.476 грн.
Ціна від
4.024 грн.
Ціна від
3.319 грн.
Ціна від
3.886 грн.
Ціна від
2.799 грн.
Ціна від
3.225 грн.
Ціна від
2.062 грн.

    Як відомо, людина витрачає на сон третину життя. Давайте проводити цей час з комфортом і максимальною користю! Хороший відпочинок вночі - це запорука відмінного самопочуття, чудового настрою, позитивного мислення, краси і молодості. Адже правильне положення тіла під час сну – це обов`язкова умова якісного життя і відсутності проблем з хребтом. Ортопедичні матраци дозволяють уникнути дуже багатьох неприємних захворювань і допоможуть покращити стан здоров’я при вже існуючих. Ортопедичний матрац не повинен обов`язково бути дорогим, основне, щоб він задовільняв  індивідуальні вимоги клієнта. На нашому сайті  інтернет магазину ЕММ ви зможете недорого купити ортопедичний матрац і отримати продукцію високої якості.

     Що треба знати про матраци ЕММ?

    Купити матраци ЕММ можна у Львові з доставкою. Ми здійснюємо продаж і реалізуємо ортопедичні матраси у Львові та інших регіонах країни, доставка відбувається без посередницьких націнок. Ви отримуєте абсолютно надійний, безпечний і довговічний виріб за дійсно привабливою ціною!

    Велику увагу фабрика «ЕММ»  приділяє виробництву ортопедичних матраців, здатних забезпечити комфорт і подарувати безтурботний і здоровий сон. Тому ми розглянемо цю лінійку детальніше. Компанія ЕММ пропонує вироби, оснащені абсолютно різною конструкцією, а саме:

  • безпружинні (пінні, латексні);
  • на основі залежного пружинного блоку «Боннель»;
  • на основі незалежного пружинного блоку.

    На сьогоднішній день в нашому каталозі представлено десятки моделей. При виготовленні матраців використовуються екологічні матеріали і якісні наповнювачі (кокосова койра, повсть, високоеластична піна, натуральний і штучний латекс і ін.).

     Ціна–якість матраців ЕММ

    Купівля ортопедичного матраца - це необхідність для дорослої людини. Важливе формування правильної постави у дітей і підлітків. Вірно підібраний дитячий матрац - здоровий хребет і постава з дитячих років.

    Ціни на матраци залежать від їх жорсткості. Від більш дорогих варіантів їх відрізняє використання простих матеріалів і стандартного каркаса без додаткових прошарків.
Випускають моделі різного розміру, вибір доцільно робити в залежності від габаритів
спального місця.

    Одне з найпоширеніших запитань покупців – яка вартість ортопедичного матрацу?. В асортименті ви знайдете як бюджетні моделі, так і елітні ортопедичні матраци для вимогливих клієнтів. Крім того, ми регулярно проводимо акції і влаштовуємо приємні сюрпризи для наших покупців. Ви можете також замовити доставку ортопедичного матрацу у Львові чи іншої продукції (подушки, наматрацника, одіяла) або скористатися самовивозом.

    Пама’ятайте, що важливо підійти до питання вибору матрацу з серйозністю - людина уві сні проводить третину свого життя. Досвідчені консультанти готові вам допомогти з вибором – звертайтеся. Приємних вам снів!