Оплата та доставка

Доставка:

     В нашому інтернет магазині, доставка товарів по Україні робиться навіть в найвіддаленіше від обласного центру село або місто. Замовлення буде доставлено в слушний для Вас час і місце, погоджене заздалегідь з менеджером при оформленні.

Увага! При оплаті під час отримання товару "Нова Пошта" стягує комісію 2% + 45 грн.

  • Доставка до відділення "Нової Пошти" - 70 грн 

     Доставка здійснюється до відділення "Нової Пошти" по усій Україні. Сплатити і перевірити товар Ви можете при отриманні. Ціна вказана за будь-яку кількість товару в одному замовленні.

Акція! Безкоштовна доставка по Львову при замовленні від 3000 грн

     Умови доставки :

  • доставка товару до багатоповерхових будинків або офісних центрів проводиться тільки до під'їзду або входу у будівлю;
  • доставка товару до приватного сектора здійснюється до воріт;
  • кур'єр набере Вас і Ви домовитеся про час прийому товару, зручний для Вас;
  • ціна вказана за будь-яку кількість товару в одному замовленні.

     Матраци доставляються упакованими у високоякісний, щільний поліетилен, під яким знаходитися паспорт на виріб, в який внесені дані про модель матраца, дата його виробництва, правила експлуатації і умови гарантійного обслуговування.

Оплата:

Готівковий розрахунок

  • при доставці по Україні, післяплатою, кур'єром до будинку, після перевірки товару.

Безготівковий розрахунок для фізичних осіб

  • ми виставляємо Вам рахунок, по якому Ви можете сплатити товар у будь-якому банку (при цьому знімається банківська комісія). Як тільки оплата поступає на наш розрахунковий рахунок (як правило гроші поступають на рахунок протягом доби) товар передається в службу доставки. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів. Рахунок на оплату Ви отримаєте після оформлення замовлення на електронну пошту або факсом;

Безготівковий розрахунок для організацій

  • ми виставляємо Вам рахунок, по якому Ви можете сплатити товар. Як тільки оплата поступає на наш розрахунковий рахунок, товар передається в службу доставки. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів. Рахунок на оплату Ви отримаєте після оформлення замовлення на електронну пошту або факсом. Надається увесь пакет необхідних документів;