Купити матраци з пружинним блоком Боннель

Знайдено: 1 - 24 серед 24 товари
Ціна від
3.221 грн.
Ціна від
2.239 грн.
Ціна від
1.882 грн.
Ціна від
2.727 грн.
Ціна від
1.299 грн.
Ціна від
1.533 грн.
Ціна від
1.704 грн.
Ціна від
1.807 грн.
Ціна від
1.882 грн.
Ціна від
1.551 грн.
Ціна від
2.118 грн.
Ціна від
2.118 грн.
Ціна від
1.932 грн.

     Міцний сон - запорука здоров'я. Саме таку фразу чула кожна людина і не один раз, починаючи з дитинства. Матраци Bonnel здатні стати надійною основою для повноцінного сну. Матрац Bonnel при виробництві отримує залежний пружинний блок, на відміну від Poket Spring ,який має незалежні пружини.

     Наша компанія реалізує матраци на пружинному блоці Bonnel (Боннель) за прийнятною ціною. Така конструкція дозволяє домогтися необхідного ортопедичного ефекту, якого так потребує наше тіло під час сну. Матрац на залежних пружинах більш простий і дешевий при виробництві. Матрац з пружинами Боннель відмінно справляється з підтриманням тіла в правильному положенні під час відпочинку. Особливо важлива така функціональна особливість для попереку і хребта.

     Каркаси ліжок з ламелями ніби створені для такого типу матраців. На нашому сайті можна вибрати модель відповідного розміру і ступеня жорсткості. При виробництві чохлів для матраців використовується тканина жаккард з мікрофіброю. Залежно від моделі в якості наповнювача можуть бути наступні матеріали:

  • бавовна;
  • піна з масажним ефектом;
  • вовна;
  • кокосова койра;
  • еластична піна;
  • термовойлок;
  • спанбонд;

     Використовується єврокаркас, може бути передбачена опція зима / літо. Такий підхід дозволяє запропонувати нашим покупцям можливість вибрати функціональний матрац під себе. Можна навіть замовити виробництво матраца нестандартного розміру, ширина якого, наприклад, менше 50 см.

     Вигідні умови придбання матраців Bonnel

     Для покупців ми пропонуємо ексклюзивні умови придбання. Ви можете подивитися наші акції і переконатися в тому, що ціни на матраци дійсно є дуже приємними. Доставка і оплата також передбачає ряд сюрпризів для покупця. Ми безкоштовно доставимо матрац за вказаною адресою, оплатити який можна буде при отриманні. Ніяких попередніх розрахунків.

      Головним орієнтиром в діяльності компанії завжди були турбота про клієнта і максимально висока якість матраців. Другий пункт дозволяє пропонувати розширену гарантію 18 місяців на нашу продукцію. Відгуки задоволених покупців є найкращою похвалою нашої роботи. Купуйте функціональні ортопедичні матраци - ви відразу ж помітите поліпшення якості сну і загального самопочуття.