Матраци на незалежному блоці пружин

Знайдено: 1 - 19 серед 19 товарів
Ціна від
3.757 грн.
Ціна від
3.979 грн.
Ціна від
4.758 грн.
Ціна від
7.029 грн.
Ціна від
5.469 грн.
Ціна від
2.154 грн.
Ціна від
3.062 грн.
Ціна від
4.778 грн.
Ціна від
2.319 грн.
Ціна від
2.735 грн.
Ціна від
3.282 грн.
Ціна від
1.964 грн.
Ціна від
3.708 грн.
Ціна від
3.620 грн.

     Ви знаходитеся у пошуках "правильного" матраца для комфортного сну? Наш інтернет-магазин пропонує вибрати і купити ортопедичний матрац з незалежними пружинами Pocket Spring. Цей пружинний блок включає від 250 до 500 пружин на 1 квадратний метр. Тому купити матрац з блоком незалежних пружин - значить, забезпечити собі анатомічно правильне положення під час сну і усунути болі в спині. Матраци на блоці Pocket Spring в першу чергу варто придбавати тим, хто має проблеми з хребтом.

     Переваги матраців Pocket Spring

     Матраци Покет Спринт примітні тим, що :

  • розподіляють навантаження рівномірно завдяки відособленості пружин. У конструкції кожна пружина є окремим механізмом, що має форму барильця і схований в міцний чохол з щільного матеріалу;
  • під час сну матрац чітко повторює контури тіла, забезпечуючи розслаблення м'язів і зручність в процесі відпочинку;
  • не має ефекту гамака, як у матраца на залежних пружинах.

     У нашому магазині ви легко підберете оптимальний варіант матраца, а також купити наматрацник до нього. Ви отримаєте розгорнуту консультацію фахівця, досить лише зв'язатися з нами будь-яким зручним способом: написати в чаті або на електронну пошту, залишити заявку на зворотний дзвінок.

     Що ви знайдете в нашому інтернет магазині

     У нашому асортименті є присутніми матраци будь-яких розмірів, від 70*190 см до 180*200 см Також, ми надаємо можливість замовити матрац нестандартного розміру, ціну якого розрахує для вас спеціальний калькулятор або наш менеджер. Інтернет-магазин пропонує вигідно придбати недорогі матраци, покупк яких не ударить по вашій кишені. Але дешево - не означає погано. Вирушаючи за покупками в наш магазин, ви отримуєте сертифікований, довговічний і корисний виріб.

     Вас також можуть зацікавити багатозонні матраци, які, завдяки різній м'якості зон дозволяють добитися рівного положення хребта під час сну і зменшення ризику викривлення і затискання. Сумніваєтеся, який матрац підійде саме Вам? Поставте питання консультантові, який допоможе підібрати саме те, що треба. Вибирайте солодкий сон - замовляйте у нас!