Тонкі матраци на диван

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів
Ціна від
1.337 грн.
Ціна від
1.810 грн.
Ціна від
1.480 грн.
Ціна від
1.995 грн.
Ціна від
2.856 грн.
Ціна від
3.542 грн.
Ціна від
3.399 грн.
Ціна від
2.656 грн.
Ціна від
1.464 грн.
Ціна від
2.130 грн.
Ціна від
1.799 грн.
Ціна від
2.331 грн.
Ціна від
2.130 грн.
Ціна від
1.799 грн.
Ціна від
1.998 грн.

     Тонкі ортопедичні матраци з'явилися в побуті не так давно, але вже завоювали вдячність широкого кола споживачів. Причин для цього більш ніж достатньо.

     Матраци для диванів володіють ортопедичним ефектом. На них тіло людини займає правильне положення. Завдяки цьому м'язи розслаблюються, а болі в спині припиняються. Сплячий отримує можливість добре відпочити, що необхідно для нормальної життєдіяльності.

     Матраци на диван багато укладають, щоб вирівняти і пом'якшити поверхню старих меблів. Спати стає зручніше, та й гроші вдається заощадити.
     Матрац, який скручується просто незамінний в малогабаритній квартирі, на дачі, в поході. Вистачає однієї хвилини, щоб його розкласти і організувати спальне місце. Зберігати тонкий матрац можна на полиці в шафі або в невеликій ніші. Щоб перенести його з одного місця в інше, багато сил не буде потрібно.

     Наш інтернет магазин прагне по максимуму задовольнити запити клієнтів, а тому реалізує матраци для диванів тонкі і не дуже, м'які і жорсткі, з натуральних матеріалів і синтетичних. Серед представлених в каталозі виробів ви безсумнівно знайдете те, яке підійде вам і за властивостями, і за розмірами, і за ціною.

     У нашому магазині купити матрац на диван можна в будь-який час. Вам лише потрібно вибрати виріб та оформити заявку. При необхідності отримаєте консультацію фахівця. Тоді з упевненістю зможете:

  • купити дитячий матрац, односпальний або нестандартних розмірів;
  • замовити топпер товщиною від 4 см до 10 см з гігієнічного матеріалу комфортної жорсткості за ціною виробника;
  • купити наматрацник махровий або вовняний, звичайний або водонепроникний, білий або кольоровий.

     Щоб товар повністю виправдав ваші очікування, при виборі враховуйте його особливості та умови майбутньої експлуатації. Наприклад, якщо плануєте матрац на диван укладати часто, то сконцентруйтеся на зносостійких моделях. Для дитини підберіть непромокальний топпер з антибактеріальним просоченням. Людині з надмірною вагою, знадобиться жорсткий виріб, а той, хто страждає від болів в суглобах і м'язах відчує полегшення на м'якому матраці.

     Із запитаннями звертайтеся до менеджера інтернет магазину по телефону або електронній пошті.